O targach

O targach

Międzynarodowe Targi Cieśli - Chochołów

        Trzecia Edycja Międzynarodowych Targów Cieśli - w przygotowaniu. Wielu z dotychczasowych uczestników, rok temu deklarowało chęć udziału w kolejnej edycji. Mamy pierwsze potwierdzenia ich udziału w tegorocznym wydarzeniu. Pierwsza część kampanii reklamowej trwa, a druga rozpocznie się na początku czerwca, z zapowiedzią wystawców, z nowościami i atrakcjami. Od samego początku staraliśmy się aby jedyne w Polsce Targi Cieśli były wydarzeniem cyklicznym, wpisanym do kalendarza imprez na Podhalu. Jesteśmy obecni już trzeci raz, co jest wspólnym sukcesem zaangażowanych sponsorów, wystawców, zwiedzających, partnerów, patronów i wszystkich wspierających na osób. Organizowana trzecia edycja zapowiada się jako kolejny krok do przodu, w promowaniu wystawców, w budowaniu naszej marki, a także w promocji regionu.
Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia kolejnej, trzeciej edycji tego wydarzenia już od piątku 09.08.2019 od godziny 12.00 do niedzieli 11.08.2019 do 17.00 włącznie.
           Pierwsza Edycja Targów Cieśli Chochołów 2017 okazała się sukcesem i strzałem w dziesiątkę. Zaangażowanie wystawców, sponsorów, firm wspierających przedsięwzięcie, a także licznych mediów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Co bardzo istotne, to nasi wystawcy na swoich kontach zanotowali liczne kontrakty, zawiązania współpracy, co z kolei zaowocowało deklaracjami udziału w kolejnej edycji. Obecność nowej imprezy odbiła się szerokim echem wśród lokalnej społeczności, a także  całego Podhala.
Druga Edycja Międzynarodowych Targów Cieśli - podobno najtrudniejsza do zorganizowania impreza, jak mówią doświadczeni specjaliści od ekspozycji targowych, m.in. z Targów Kielce, okazała się zdecydowanie większa, z większą ilością wystawców i atrakcyjniejsza dla zwiedzających. Wiele niespodzianek i nowości, z jej międzynarodowym zasięgiem, który rozszerzył rynek odbiorców chochołowskiego wydarzenia. Atrakcją towarzyszącą targom były Śpasy Ciesielskie Polsko-Słowackie, co przyczyniło się do zwiększonego zainteresowania wydarzeniem.
Marka Targi Cieśli Chochołów zdobyła już pewne uznanie w branży a sierpniowy termin pojawił się w notesach osób związanych z tematyką ciesielstwa i pobliskich.