O targach

O targach

Międzynarodowe Targi Cieśli - 2018 Chochołów - Druga Edycja
 
               Pierwsza ubiegłoroczna edycja Targów Cieśli Chochołów 2017 okazała się naszym sukcesem i strzałem w dziesiątkę. Zaangażowanie wystawców, sponsorów, firm wspierających przedsięwzięcie, a także licznych mediów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Co bardzo istotne, to nasi wystawcy na swoich kontach zanotowali liczne kontrakty, zawiązania współpracy, co z kolei zaowocowało deklaracjami udziału w kolejnej edycji. Obecność nowej imprezy odbiła się szerokim echem wśród społeczności lokalnej, a także  całego Podhala.
           Druga edycja targów zapowiada się jako zdecydowanie większa, z większą ilością wystawców i zdecydowanie atrakcyjniejsza dla zwiedzających. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nowości, a międzynarodowy zasięg targów z całą pewnością rozszerza rynek naszych odbiorców.
Już na przełomie kwietnia i maja rozpoczynamy szeroką kampanię medialną dotyczącą wydarzenia, o którym myśleliśmy jako o wydarzeniu cyklicznym, wpisanym do kalendarza imprez na Podhalu. Druga edycja, tym razem już jako międzynarodowa w pełni potwierdza, że aspirujemy do bycia jedną z ważniejszych imprez regionu.
Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia kolejnej atrakcyjnej ekspozycji targów edycji 2018.