Aktualności

Aktualności

Drewno.pl kolejny raz patronem Chochołowskich Targów zdjęcie

Drewno.pl kolejny raz patronem Chochołowskich Targów 2023-07-21

Drewno.pl jest najstarszym i największym w Polsce portalem branży drzewnej

Drewno.pl - potentat w branży patronem IV Targów Cieśli. Portal jest najstarszym i największym w Polsce portalem branży drzewnej, którego strony każdego miesiąca odwiedza ponad 100 tys. użytkowników. Od 25 lat, codziennie dostarczamy informacje i wiedzę z zakresu obróbki i wykorzystania drewna. Współpracujemy z wieloma uczelniami wyższymi, szkołami zawodowymi, stowarzyszeniami branżowymi oraz ekspertami z zakresu drzewnictwa i leśnictwa. Organizujemy wydarzenia branżowe takie jak: szkolenia, konferencje, pokazy, warsztaty, plenery rzeźbiarskie, itp.
Drewno.pl, to także:
    • Giełda ogłoszeń, z której korzysta ponad 57 tys. zarejestrowanych użytkowników. Każdego dnia dodawanych jest kilkadziesiąt nowych ofert kupna i sprzedaży (od surowca drzewnego, poprzez maszyny, po gotowe wyroby z drewna),
    • Katalog maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Swoją ofertę prezentują w nim producenci i dystrybutorzy urządzeń wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim.
    • Katalog firm - bezpłatny katalog dla użytkowników Giełdy Ogłoszeń
    • Sklep internetowy - oferujący literaturę fachową, specjalistyczne narzędzia i chemię do drewna.
    • Szkolenia branżowe. Od 2014r. prowadzimy szkolenia koncentrując się na dostarczaniu wiedzy potrzebnej fachowcom z branży drzewnej i leśnej oferując m. in. kursy brakarzy surowca drzewnego, brakarzy tarcicy konstrukcyjnej czy operatorów traków taśmowych. Dotychczas w naszych szkoleniach zawodowych wzięło udział ponad 800 osób.
    • Usługi konsultingowe. Pomagamy we wdrożeniach w zakładach drzewnych systemów certyfikacji FSC oraz Zakładowej Kontroli Produkcji CE drzewnych materiałów konstrukcyjnych. Wykonujemy analizy i badania rynku drewna i pokrewnych branż.
    • Usługi filmowe. Nagrywamy i realizujemy dla naszych klientów filmy z przeznaczeniem do publikacji w internecie. Np. prezentacje zakładów produkcyjnych, maszyn i urządzeń do przerobu i obróbki drewna.
Reklama
Portal Drewno.pl to doskonałe miejsce reklamowe. W 2022r. portal Drewno.pl odwiedziło ponad 1,2 mln unikalnych użytkowników, którzy dokonali blisko ponad 5,7 mln odsłon stron.

Nasi użytkownicy to w większości osoby związane zawodowo z przemysłem drzewnym, wykorzystaniem drewna oraz gospodarką leśną. Od pozyskania drewna, poprzez jego przerób, aż do produkcji mebli, wyrobów z drewna i materiałów drewnopochodnych.

Drugą grupa, stanowiącą ok. 35% użytkowników portalu, są osoby zainteresowane zakupem, użytkowaniem oraz wykorzystaniem produktów z drewna w życiu codziennym.
Ok. 90% naszych użytkowników pochodzi z Polski.

Nasz profil na Facebooku śledzony jest przez ok. 5000 osób, a na Twitterze przez ok. 460 osób. Prowadzona przez nas grupa na Facebooku - „Biznes w tartaku” liczy ok. 4100 członków.

Drewno.pl umożliwia swoim klientom przeprowadzenie różnorodnych kampanii reklamowych wykorzystujących banery, artykuły sponsorowane, filmy wideo, reklamę w newsletterze, wpisy w Katalogu maszyn, czy ofert zwykłe i sponsorowane na Giełdzie ogłoszeń. Każdorazowo staramy się dobierać ofertę zapewniającą najlepszą możliwą realizację oczekiwań reklamodawców.

Drewno.pl Sp. z o. o. , 64-020 Głuchowo, ul. Podleśna 19,  tel. 616243706 ; www.drewno.pl
 
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Narodowe Centrum Kultury
Polska Fundacja Narodowa
MARR
Lasy Państwowe
BGK
ORLEN OIL
Blachotrapez
Starostwo
Pow Kultura
JMJ
Impregnacja