Aktualności

Aktualności

Orlen Oil z Targami Cieśli ! zdjęcie

Orlen Oil z Targami Cieśli ! 2018-08-24

Pilarol – olej do silników dwusuwowych dedykowany, do pił motorowych światowych producentów, będzie produktem promowanym podczas kolejnych edycji Międzynarodowych Targów Cieśli

          Janusz Fudała Prezes Zarządu Spółki Orlen Oil podczas spotkania podsumowującego edycję 2018 wyraził pozytywną opinię o chochołowskiej imprezie, promującej nie tylko ciesielstwo ale także kulturę i tradycję Podhala. W siedzibie spółki zawarto porozumienie na kolejne edycje chochołowskich targów. W spotkaniu uczestniczył także Marek Chudoba przedstawiciel Biura Marketingu Orlen Oil.
„To dla nas bardzo ważne, że jest z nami Orlen Oil, mocna polska marka i będziemy promować olej „Pilarol” – polski produkt, do wymagających pił spalinowych. To doskonały przykład, że w Polsce powstają zaawansowane produkty spełniające najwyższe normy i oczekiwania.” - powiedział Józef Zborowski pomysłodawca i organizator Targów Cieśli.
Pilarol – olej do silników dwusuwowych dedykowany, do pił motorowych światowych producentów, będzie produktem promowanym podczas kolejnych edycji Międzynarodowych Targów Cieśli odbywających się w Chochołowie.

Galeria zdjęć z tego wydarzenia

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Narodowe Centrum Kultury
Polska Fundacja Narodowa
MARR
Lasy Państwowe
BGK
ORLEN OIL
Blachotrapez
Starostwo
Pow Kultura
JMJ
Impregnacja