Aktualności

Aktualności

Targi II Edycji kolejną szansą na powtórzenie sukcesów naszych wystawców! zdjęcie

Targi II Edycji kolejną szansą na powtórzenie sukcesów naszych wystawców! 2018-03-01

II Edycja Międzynarodowe Targi Cieśli - Chochołów 2018

             Doceniając Państwa markę mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję współpracy, związaną z organizowaną imprezą - Międzynarodowe Targi Cieśli – Chochołów 2018.
Pierwsza ubiegłoroczna edycja Targów Cieśli Chochołów 2017 okazała się naszym sukcesem i strzałem w dziesiątkę. Zaangażowanie wystawców, sponsorów, firm wspierających przedsięwzięcie, a także licznych mediów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Co bardzo istotne, to nasi wystawcy na swoich kontach zanotowali liczne kontrakty, zawiązania współpracy, co z kolei zaowocowało deklaracjami udziału w kolejnej edycji. Obecność nowej imprezy odbiła się szerokim echem wśród społeczności lokalnej, a także  całego Podhala.
              Druga edycja targów zapowiada się jako zdecydowanie większa, z większą ilością wystawców i zdecydowanie atrakcyjniejsza dla zwiedzających. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nowości, a międzynarodowy zasięg targów z całą pewnością rozszerza rynek naszych odbiorców.
Już na przełomie kwietnia i maja rozpoczynamy szeroką kampanię medialną dotyczącą wydarzenia, o którym myśleliśmy jako o wydarzeniu cyklicznym, wpisanym do kalendarza imprez na Podhalu. Druga edycja, tym razem już jako międzynarodowa w pełni potwierdza, że aspirujemy do bycia jedną z ważniejszych imprez regionu.
    
Proponujemy Państwu:
Stoiska ekspozycyjne w dogodnych rozmiarach, szeroki udział Państwa marki w przedsięwzięciu promującym imprezę (media regionalne, wybrane media ogólnopolskie, reklama wizualna - billboardy reklamowe, plakaty, ulotki, reklama telewizyjna (media elektroniczne) i radiowa). Szeroki udział reklamy wizualnej na powierzchni targowej. Auto demonstracyjne, przygotowane m.in. z Państwa logo, Targów Cieśli i innych wystawców oraz sponsorów, biorące czynny udział w przygotowaniach i promocji imprezy.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje tak aby Państwa udział w Międzynarodowych Targach Cieśli – Chochołów 2018, maksymalnie przełożył się na płynące dla Państwa korzyści.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Narodowe Centrum Kultury
Polska Fundacja Narodowa
MARR
Lasy Państwowe
BGK
ORLEN OIL
Blachotrapez
Starostwo
Pow Kultura
JMJ
Impregnacja